FIXTURES 2018/19

 

DATE

MENS 1sts

MENS 2nds

LADIES 1sts

LADIES 2nds

16/09/18

Sunday

Newtown (Welsh Trophy)

2pm Eirias Park

 

 

 

22/09/18

Liverpool Sefton 2’s        A

Bowden 5’s      
H

Mold tournament

Mold Tournament

29/09/18

Stockport Bramhall 1’s    A        1:30pm Bramhall LC

Oxton 4’s          
H

 

 

06/10/18

Northop Hall 1’s              H

Northop Hall 2’s A

2pm Hawarden        

 

Colwyn Bay 10:15am 2nds/Eirias 3rds      H

13/10/18

Sale 1’s   
12:30pm           A

Whitchurch      
H

Penllyn 10:15am 
H

Northop Hall 2nds  
A

20/10/18

Neston 3’s                        H

Neston 5’s         
A

Llandudno/Eirias 2nds                      A

Rhyl 2nds                H

12:15pm

27/10/18

Alderley Edge 3’s 
12pm A

Chester 5’s        
H

 

 

03/11/18

Bebington 2’s                  H

Brooklands MU 6’s                      A

Ardudwy 2nds    
H

10am

Dysynni 2nds         
A

10/11/18

Wrexham 1’s 
1:45pm      A

 

Keele Uni 1sts  
H     

Uni 1sts               

Uni 2nds     
12pm   H

17/11/18

Timperley 3’s                  H

Birkenhead 1’s  
A

12pm

Ruthin                 
H

10:15am

Denbigh                   A

24/11/18

 Chester
3’s                      A                          

Lymm 2’s          
H

Porthmadog         
A

 

01/12/18

Liverpool Sefton 2’s        H    
  

Bowden 5’s       
A

Penllyn                
A

League Cup

 

08/12/18

Brooklands MU 4’s          A    

Macclesfield 3’s H

 

 

 

XMAS BREAK

 

 

 

19/01/19

Sale 1’s                            H

Whitchurch 1:30pm              A

 

Colwyn Bay 2nds/Eirias 3rds      A

26/01/19

Northop Hall 1’s              A

Northop Hall 2’s   

                           H

Penllyn                
A

Northop Hall 2nds 
H

12:15pm

02/02/19

Alderley Edge 3’s            H

Chester 5’s        
A

Llandudno/Eirias 2nds 
10:15am      H

Rhyl 2nds              
A

09/02/19

Neston 3’s                        A

Neston 5’s         
H

Ardudwy 2nds     
A

Dysynni 2nds         
H

12:15pm

16/02/19

Stockport Bramhall 1’s   H     

Oxton 4’s          
A

Uni 1sts 10am      
H

Uni 2nds                 A

23/02/19

Timperley 3’s                  A

Birkenhead 1’s  
H

 

 

02/03/19

Chester 3’s                      H

Lymm 2’s 12:15pm             A 

Ruthin                   A

Denbigh                
H

12:15pm

09/03/19

Brooklands MU 4’s         H

Macclesfield 3’s A

Porthmadog 10:15

                              H

 

16/03/19

Bebington 2’s 1:30pm

Oval Sports Centre          A

Brooklands MU 6’s                      H

 

 

23/03/19

Wrexham 1’s                   H

Keele 1’s  
4pm  A

 

 

             

 

Top